FAQ

سوالات متداول

سوالات متداول

بعد از وارد شدن به سامانه نام کاربری که به صورت پیش فرض شماره دانشجویی یا شماره پرسنلی است را وارد نمایید و درقسمت رمز عبور هم کد ملی خود را وارد نماید و دکمه ورود را کلیک نمایید.

چنانچه رمز عبور خود را فراموش نمودید می توانید بر روی لینک فراموش کردن رمز عبور کلیک نمایید و در پنجره باز شده ایمیل خود را وارد نمایید و دکمه تایید را کلیک نمایید رمز عبور جدیدی به ایمیل شما فرستاده می¬شود

بعد از وارد شدن به صفحه مربوط به خود در قسمت پروفایل شخصی گزینه ویرایش پروفایل را انتخاب نمایید در این قسمت اطلاعاتی که درسامانه گلستان ثبت شده است قابل ویرایش نمی باشد بقیه اطلاعات را میتوانید ویرایش نمایید و سپس دکمه ذخیره را کلیک نمایید.

در قسمت پروفایل شخصی گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب نمایید در کادر مشخص شده رمز عبور فعلی را وارد نمایید سپس رمز عبور جدید را وارد نمایید و یکبار دیگر هم رمز عبور جدید را تکرار نمایید سپس دکمه ذخیره را کلیک نمایید.

قبل از اینکه درخواست شما بررسی شود امکان حذف آن وجود دارد بر روی آیکون حذف کلیک نمایید و درخواست شما حذف میشود دقت نمایید شما فقط قبل از بررسی درخواست یا بعد از عدم تایید درخواست امکان حذف آن را دارید